Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Nedēļas nogalē t/p Alfa kļūs par vietu, kur vingrot

2012-09-07

Vingrošanas olimpiskais centrs nedēļas nogalē viesosies t/p Alfa. Vingrošanas pilsētiņa pašiem mazākajiem, profesionāli batuti un Parkour vingrošanas elementi būs pieejami ikvienam, tāpat kā individuālas konsultācijas pie treneriem un paraugdemonstrējumi mazo vingrotāju izpildījumā.

alfas-aktiva-atputa.jpg

Sestdien līdz plkst. 20.00 un svētdien līdz 18.00 t/p Alfa kļūs par vietu, kur izmēģināt, apskatīt un uzzināt un visu par vingrošanu un tās lomu mūsu dzīvē. Mazie vingrotāji ar īpašu programmu uzstāsies 8.septembrī plkst. 14.00.

“Fiziskās sagatavotības attīstība iet roku rokā ar jebkuru jaunu prasmju un iemaņu apgūšanu un kalpo par pamatu bērna veiksmīgai augšanai, attīstībai un veselībai, tādēļ īpaši svarīga pareiza fiziska slodze ir augošam bērnam. Vispārattīstošā vingrošana, ko pie mums var apgūt jau kopš divu gadu vecuma, attīsta visas muskuļu grupas atbilstoši katra individuālajām spējām un ir lielisks pamats jebkuram sporta veidam”, stāsta  viens no Vingrošanas Olimpiskā centra dibinātājiem,olimpiskās zelta medaļas ieguvējs Igors Vihrovs.

Vajadzību pēc regulārām fiziskām aktivitātēm nosaka dabā pastāvošas likumsakarības - lai bērns normāli attīstītos un neslimotu, nepieciešama fiziska slodze, kas stiprina ne vien konkrētas muskuļu grupas, bet visu organismu kopumā. Kustību trūkums ir viens no biežākajiem iemesliem vājai iekšējo orgānu attīstībai un nepietiekamām funkcionālām rezervēm, kas sekmē dažādu slimību rašanos un apgrūtina izveseļošanās procesu.
“Līdz ar jauno mācību gadu, īpaši aktuāls jautājums par līdzsvara saglabāšanu starp garīgo un fizisko slodzi ir skolēniem un viņu vecākiem, un šeit, pie mums, tā būs iespēja ikvienam uzzināt visu par fiziskās attīstības iespējām, kā arī izmēģināt dažādus vingrojumus pašu spēkiem”, skaidro t/p Alfa vadītājs Zigmunds Vīķis.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma