Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Lielākais piepūšamo atrakciju parks Latvijā

2012-05-07

Līdz 13. maijam pie t/p Alfa iespējams izbaudīt vairāk nekā 30 piepūšamo atrakciju objektus un karuseļus bērniem.

Alfas piepūšamo atrakciju parks sadarbībā ar  uzņēmumiem Annels Atrakciju parks un Latvijas Gumijlēcēju klubs tiek organizēts jau trešo gadu, un uzskatāms par vērienīgāko šāda veida aktīvās atpūtas iespēju Baltijas valstīs. Šoreiz visdažādākās formas un izmēra atrakcijas papildinātas ar diviem karuseļiem, kas ļauj aplūkot tuvējo apkārtni no 6 un 8 metru augstuma.

 

 

piepusamie-1.jpg piepusamie-2.jpg

“Alfas piepūšamo atrakciju parks kļuvis par ikgadēju tradīciju, kas uz pozitīvas nots uzsāk mūsu tirdzniecības parka aktīvās atpūtas sezonu”, stāsta t/p Alfa vadītājs Zigmunds Vīķis, piebilstot, ka arī pēc 13.maija aktīviem bērniem un viņu vecākiem Alfā paredzēti dažādi interesanti pārsteigumi.

Alfas piepūšamo atrakciju parks līdz 13.maijam būs atvērts katru darba dienu no plkst. 12.00. līdz 21.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 22.00.  Atrakciju parka apmeklējuma maksa saistīta ar to, cik ilgu laiku bērns tur pavada. Piemēram, samaksājot trīs latus, teju 3ha lielajā atrakciju parka teritorijā iespējams pavadīt trīs stundas.

“Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka divu nedēļu laikā Alfas piepūšamo atrakciju parku apmeklē aptuveni desmit tūkstoši bērnu, tādēļ esam pārliecināti, ka šāda veida aktīvā atpūta ir vajadzīga bērniem un izdevīga viņu vecākiem, kuri bērnus var droši  atstāt mūsu uzraudzībā, kamēr paši iepērkas vai dodas uz kino”, stāsta Annels Atrakciju parks direktors Dainis Rācenis.

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Galerija Centrs, Mols, Dole, Origo) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management Latvijā darbojas jau 15 gadu. Kopējā LCM apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir 230 000 m², bet visā Baltijā 275 000 m² (LCM apsaimnieko arī lielāko t/c Ülemiste Igaunijā). Kompānijas pašreizējās kopējās investīcijas Baltijā atvērto tirdzniecības centru segmentā sasniedz vairāk nekā 200 miljonus eiro.

 

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma