Esam atvērti no 10:00 - 22:00

16. aprīlī t/p Alfa svinēs Foursquare dienu 2012

2012-04-13

 

Šī gada 16. aprīlī sociālās platformas foursquare lietotāji visā pasaulē atzīmēs Foursquare dienu.
Latvijas Foursquare lietotāju tikšanās notiks pie mums t/p Alfa un iekļausies vairāk nekā 1800 Foursquare dienai veltītajās pasaules norisēs. Šogad Foursquare diena Latvijā veltīta diviem galvenajiem mērķiem - uzņēmumu iesaistīšanai kļūt par spēles elementiem, ļaujot gan lietotājiem, gan uzņēmējiem novērtēt priekšrocības, ko sniedz foursquare, kā arī Rīgas vārda popularizēšanai pasaulē, kas veiksmīgi aizsākta ar Rīgas virtuālās nozīmītes iegūšanu šī gada martā.

 

4sq-diena-alfa.jpg

Visas dienas garumā foursquare lietotājiem būs iespēja gan izbaudīt īpašos piedāvājumus jeb foursquare Specials, gan vakara pasākumā no plkst. 18.00 iepazīt un sākt lietot šo sociālo tīklu. Tik daudz iespēju vienuviet vēl nebūsi redzējis. Īpašo piedāvājumu parādi tikai Foursquare lietotājiem ir sagatavojuši:  Čili pica, Rimi, Cinamon, The Body Shop, Double Coffee, Madara, Lattelecom, Snobs, Bite, SEB banka, Stenders, Narvesen, Alfa, Gandrs un  Hesburger.

Pasākumā ikvienam būs iespēja iepazīt un sākt lietot sociālo platformu foursquare, pat ja tā vēl nav iepazīta un tajā pašā dienā doties izmantot līdz šim nebijušu iespēju vienuviet baudīt uzņēmumu sagatavotos īpašos piedāvājumus jeb Specials, iegūt šī gada foursquare dienas simboliku, iepazīt Rīgas veiksmes stāstu un būt klāt Live Riga organizētajā Rīgas virtuālās nozīmītes skiču konkursa atklāšanā, piedalīties diskusijās par un ap sociālajiem medijiem, kā arī ar savu klātbūtni paveikt labu darbu. Par katru no 300 pirmajām reģistrācijām t/p Alfa, mēs ziedosim 1 Ls dzīvnieku partversmēm "Ulūbele" un "Dzīvnieku draugs".

Foursquare ir uz lietotāja atrašanos balstīta sociālā platforma, kuras būtība ir tikt lietotai mobilajā tālrunī, atklājot jaunas vietas un notikumus mums apkārt un jaunu komunikācijas pieredzi starp platformas lietotājiem un zīmoliem. Pasākuma organizatori cer, ka šī gada 16. aprīlis Latvijā ieies vēsturē, un visiem kopīgi izdosies iegūt kāroto nozīmīti Super Swarm Badge, ko iespējams iegūt, ja vienā vietā divu stundu laikā reģistrējas 250 foursquare lietotāju.

Pasākumu vadīs IT blogeris, bloga Krizdabz.lv autors un sociālo mediju eksperts Kristaps Skutelis un foursquare iniciatīvas vēstnieks Latvijā Mareks Matisons.

Pasākumu atbalsta: t/p ALFA, RIMI, Čili pica, Double Coffee, The Body Shop, Stenders, Madara, T-bode, Gandrs, Snobs, Cinamon, Hesburger, Sportland, Narvesen, Bite, Lattelecom, SEB banka.

Pasākuma partneri: DIENA, Krizdabz.lv, Parasts.lv, Live Rīga, Ziedot.lv

Arī tad, ja Foursquare sociālā platforma Tev ir kas jauns, 16. aprīlis ir īstā diena, kad to iepazīt!

 

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma