Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Svētku sajūta dāvinot!

2011-11-30

Kas gan būtu Ziemassvētki bez eglītes, piparkūku smaržas un bez dāvināšanas prieka, ko izjūtam, iepriecinot savus mīļos ar gādīgi sarūpētām dāvanām. Ziemassvētkus mēs varam piedzīvot ikreiz, kad iepriecinām kādu ar labu vārdu, smaidu vai nesavtīgi sniedzam kādam savu palīdzību!

sos-foto-egle.jpgGrāmatu veikali „Jānis Roze” šajā pirmssvētku laikā aicina iepriecināt bērnus, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs Valmierā un Īslīcē. Grāmatu veikalā „Jānis Roze” Rīgā t/c Alfa Jūs atradīsiet Ziemassvētku eglīti, kuras zaros bērni iekāruši savas grāmatu vai spēļu vēlmes. Piepildot kādu no šīm vēlmēm,  Jūs kļūsiet par Ziemassvētku brīnuma radītāju! Akcija norisinās no 1. – 21. decembrim.

Jūs varat palīdzēt bērniem no SOS ciematu ģimenēm arī izvēloties saviem svētku sveicieniem SOS bērnu ciematu īpašās Ziemassvētku labdarības kartītes. Šīs jaukās kartītes decembrī varēsiet iegādāties grāmatu veikalā „Jānis Roze”. Ienākumi no kartīšu tirdzniecības papildinās SOS bērnu ciematu ģimeņu budžetus, ļaujot vairāk bērniem izaugt mīļās SOS ģimenēs.

Uzdāvini brīnumu Ziemassvētkos!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma