Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Alfā visu decembri būs dažādas svētku gaidīšanas aktivitātes

2010-12-01

Līdz pat decembra beigām tirdzniecības parks „Alfa” papildus svētku iepirkšanās priekiem piedāvās izklaidēm piesātinātu Ziemassvētku gaidīšanas laiku lieliem un maziem. Apmeklētāji aicināti apmeklēt svētku tirdziņus, darboties radošajās darbnīcās, tikties ar Ziemassvētku vecīti, kā arī izmantot profesionālu dāvanu gidu padomus.

Alfas decembra aktivitātes

Ziemassvētku gaidīšanas laika noskaņa Alfā iemājoja jau novembra vidū, kad svinīgi tika atklāts Ziedot.lv kiosks – unikāls labdarības projekts, kur ieņēmumus no kioskā pārdotā novirza kādam no Latvijā zināmiem labdarības projektiem, tostarp arī „Eņģeļi pār Latviju” un „Paēduši Latvijai”. Kioskā iespējams apskatīt un iegādāties kvalitatīvas un skaistas lietas, ko veidojuši cilvēki ar invaliditāti, jaunieši ar kustību un attīstības traucējumiem, vientuļās māmiņas, jaunās ģimenes un citi, kam dzīvē iet grūtāk, bet kuri nav zaudējuši dzīvesprieku un vēlmi strādāt un radīt.

Trīs decembra nedēļas nogales (no 4. līdz pat 19.decembrim, no plkst. 13:00 līdz 18:00), kā arī Ziemassvētku nedēļā (20.-22. decembrī, no plkst. 16:00 līdz 20:00 un 23. decembrī no plkst. 13:00 līdz 20:00) Alfā būs sastopams Ziemassvētku vecītis, kuram iečukstēt ausī savu kvēlāko vēlēšanos, kā arī iemūžināt skaisto satikšanās mirkli fotogrāfijā. Īpaši Ziemsvētku vecīša palīgi - rūķi - aicinās piedalīties konkursos, organizēs rotaļas, aicinās vienoties kopīgās dziesmās un dejās, kā arī darbosies bērnu radošās darbnīcas.

Līdz pat 23. decembrim nedēļas nogalēs dāvanu iegādes drudzi mazinās izpalīdzīgās Alfas dāvanu gides, kuru uzdevums ir palīdzēt neapjukt plašajā veikalu un dāvanu izvēlē, bet gan atbalstīt ar padomu, piemeklējot atbilstošākās dāvanas atbilstoši pircēja vēlmēm un iespējām. Īpašās Alfas Ziemassvētku dāvanu gides jau vairākus gadus tirdzniecības parkā „Alfa” veiksmīgi orientējas plašajā dāvanu klāstā, atvieglojot piemērotākās dāvanas izvēli ikvienam interesentam, kā arī sniedzot praktiskus padomus svētku pirkumu plānošanā un informējot par izdevīgiem veikalu piedāvājumiem pirmssvētku laikā.

Līdz 19. decembrim Alfā apskatāma krāšņa piparkūku mājiņu izstāde „Piparkūku Ziemassvētki”, ko sadarbībā ar „Dansukker” veidojuši 23 Latvijas bērnu namu audzēkņi, kopā radot 27 krāšņus un gardus mākslas darbus. Iedvesmojoties no bērnu radītajiem mākslas darbiem, trīs decembra nedēļas nogales līdz pat 19. decembrim, no plkst. 13:00 līdz 17:00, lielie un mazie Alfas apmeklētāji ir aicināti „iemēģināt roku” piparkūku apgleznošanas darbnīcā, kas atradīsies Alfas ēdināšanas zonā pie A ieejas.

Alfā visu mēnesi darbosies arī vairāki tradicionāli svētku tirdziņi, ik dienas no plkst. 10:00 līdz 22:00 būs iespējams iegādāties svētku skaņdarbus īpašā Ziemassvētku mūzikas tirdzniecības stendā un apmeklēt piparkūku un svina figūriņu - laimīšu tirdziņu. Aktīvi norisināsies arī eglīšu un pirotehnikas tirdzniecība, kā arī iespējams iegādāties arī ugunsdzēšamo aparātu, un saņemt konsultāciju kā nosvinēt ugunsdrošus svētkus.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma