Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notiks ielu basketbola „Divi pret divi” otrais posms – „Ghetto Basket Special Edition 2x2”

2010-07-30

Ielu basketbola „Ghetto Basket” Latvijas tūres ietvaros šo sestdien, 31.jūlijā, Rīgā, pie T/P „ALFA” jau otro reizi Latvijā notiks ielu basketbola „Divi pret divi” turnīrs – „Ghetto Basket Special Edition 2x2”. Pasākuma programmā arī „Streetshop” atbalstītais „Slam dunk” konkurss un „Pussy Energy ” trīspunktnieku sacensības. Reģistrācija sāksies plkst. 17:00, spēļu sākums plkst. 18:00.

Ghetto Basket Special Edition 2x2

Lai arī „Ghetto Basket” tradicionāli tiek spēlēts „Trīs pret trīs” sastāvā, taču iespējams arī „Divi pret divi”, un turnīrs notiks pēc ielu basketbola ierastajiem noteikumiem – spēles bez tiesnešiem, mačus aizvadot līdz 11 punktiem. Komandas pieteikumā drīkst iekļaut maksimāli trīs spēlētājus.

„Divi pret divi” turnīra spēles notiks „Ghetto Basket” klasiskajās grupās – 1995.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem, kā arī 1994.gadā dzimušajiem un vecākiem vīriešiem. Ja turnīram pieteiksies kāda sieviešu komanda, tad tā sacentīsies jaunākajā grupā.

Komandu pieteikšanās notiek „Ghetto Basket” ierastajā veidā – ar „Streetbasket.lv” mājas lapas starpniecību. Ja komanda tiks pieteikta līdz 30.jūlija vakaram, dalības maksa ir 1,50 lati par vienu komandas spēlētāju, bet piesakoties „Ghetto Basket Special Edition 2x2” īsi pirms turnīra sākuma pie T/P „ALFA” – 2,00 par katru komandas dalībnieku. Reģistrācija sākas no plkst. 17:00.

Līdzdalība „Ghetto Basket Special Edition 2x2” iespējama tikai „Streetbasket” licenzētiem spēlētājiem. Ja spēlētājs vēl nav noformējis „Streetbasket” 2010. gada sezonas licenci, tad to būs iespējams izdarīt arī pirms 31.jūlija turnīra sākuma pie T/P „ALFA”. Licences iegūšanai nepieciešams uzrādīt personuapliecinošo dokumentu ar fotogrāfiju. Licences cena ir 1 lats un tā būs derīga visiem „Streetbasket” šīs sezonas ? turnīriem.

„Ghetto Basket Special Edition 2x2” pasākuma laikā arī „Streetshop” atbalstītais „Slam Dunk” konkurss un „Pussy Energy ” trīspunktnieku konkurss, šovs, ko rādīs „Ielu vingrotāji” , kā arī paredzēti Streetdance priekšnesumi un citas aktivitātes. Par mūziku rūpēsies Dj GET DIZZY un DJ Kabelitoo, kā arī mūsu muzikālais viesis ar savu pirmo uzstāšanos Latvijā, izklaides aprindās zināmais mūziķis REJECT.

Turnīra laureāti saņems vērtīgas balvas no projekta atbalstītāju plašā loka - „Streetbasket” , „Cinamon”, „Garnier”, „Impulss Tatoo”, „Streetshop”, „Veikot.lv”, „Tio”, „Pussy Energy Drink”, „Bazooka peintbols”, „Abragciems”, „Pussy Lounge”, "Dr. Feldmaņa Med SPA" , kā arī īpaša balva no kafejnīcas „Boulangerie Bonjour”.

„Ghetto Basket Special Edition 2x2” oficiālā noslēguma ballīte jeb afterpārtijs notiks klubā „Pussy Lounge”.

Biedrība „Streetbasket” informē, ka šosezon ieplānotie četri posmi - 26. jūlijā Jūrmalā, 27. jūlijā Ventspilī, 29. jūlijā Rīgā un 30. jūlijā Jelgavā tiek atcelti. Tam par iemeslu Latvijas delegācijas došanās uz Maskavā notiekošo pasaules čempionātu ielu basketbolā. No 29. līdz 31. jūlijā "Moscow Open" Latvijas izlasi pārstāvēs Raimonds Elbakjans, Edgars Krūmiņš, Ernijs Ansons un Jurijs Aleksejevs.

”Ghetto Basket” lieldraugi: T/P „ALFA” , „Latvijas Universitāte”, „VEF Rīga”, „Boulangerie Bonjour”.

Ghetto Basket” Latvijas tūres informatīvie atbalstītāji: “Draugiem.lv, “Sportacentrs.com”, “European Hit Radio”, “Apollo.lv”, “1188”, žurnāls “Sports”.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma