Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Latvijas labākie fingerbordisti pulcēsies Alfā

2010-06-28

10. jūlijā no plkst. 12:00 tirdzniecības parkā „Alfa” norisināsies Latvijā vēl mazpazīstamā, bet entuziastu iecienīta sporta veida - fingerborda – turnīrs. Sacensībā piedalīties un pārbaudīt savu pirkstu veiklību, kā arī parādīt savus labākos meistartrikus aicināti visi interesenti neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa.

Fingerboard jeb „pirkstu dēļošanas” turnīrs, kas norisināsies tirdzniecības parkā „Alfa” pie Informācijas centra ar speciāli šim sporta veidam piemērotām rampām, pulcēs šī sporta veida Latvijas veiklākos braucējus un triku meistarus, profesionāļus, amatierus vai vienkārši interesentus jebkurā vecuma kategorijā. Lai cīņa noritētu godīgi, dalībnieki tiks sadalīti trīs dažādās vecuma kategorijās.

Sacensību laikā katram dalībniekam tiks dota 1 minūte laika, kuras laikā katrs demonstrēs savu veiklību un apgūtās fingerboard prasmes turnīra tiesnešiem un skatītājiem. Uzvarētājs tiks noteikts, izvērtējot triku veidu, klāstu, rampu un šķēršļu izmantojumu, triku realitāti un dažādību, un - kas nav mazsvarīgi - arī pirkstu stāju. Alfas fingerbord turnīrs būs iesildīšanās nopietnākiem un augstāka līmeņa šīs vasaras Latvijas turnīriem, ko organizē fingerboard rampu, estakāžu un aksesuāru ražotājs un izplatītājs „Fingerline”.

Pieteikšanās sacensībām iespējama sacensību organizatora mājas lapā www.fingerline.com vai sūtot pieteikumu uz e-pastu: fingerline@fingerline.com, taču būs iespējams pieteikties arī sacensību dienā. Dalības maksa turnīra dalībniekiem būs viens lats, skatītājiem savukārt izklaide bez maksas.

Fingerboard (atvasināts no angļu board - dēlis + finger - pirksts) ir sporta veids, kurā izmantojot miniatūrus skrituļdēļus un tikai divus rokas pirkstus dalībnieki sacenšas meistarībā, ar roku pirkstiem veicot dažādus trikus tieši tāpat kā klasiskajā skeitbordā. Lai gan Latvijā šī sporta disciplīna ir salīdzinoši jauna, pasaulē tā jau ir kļuvusi par ļoti izplatītu aktīvās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas veidu. Novērots, ka ar šo sporta lielākoties nodarbojas jaunieši, pārsvarā vecumā no 6 līdz 18 gadiem. Fingerboard kā sporta disciplīnā notiek arī pasaules līmeņa čempionāti.

Latvijā fingerboard kustības attīstītāji - „FingerLine” komanda - plāno vienu no sacensību posmiem organizēt arī citviet Latvijā. Vairāku sacensību kopsummā plānots atrast labākos triku meistarus, izveidojot savu komandu sacensībām Eiropā un pasaulē. Ārvalstīs jau ir prāvs fingerbordistu loks, kas nodarbojas ar šo sporta veidu vairāku gadu garumā.

Papildu informācijai:
www.fingerline.com
Mareks Šekstello
SIA "FingerLine"
e-pasts: mareks@fingerline.com
Tel.: 29427604

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma