Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa – draudzīgs velosipēdistam

2010-06-16

Šī gada 30. aprīlī pie t/p „Alfa” tika atklāta Latvijā līdz šim lielākā velosipēdu novietne, kas paredzēta vienlaikus 140 velosipēdiem. Šim notikumam par godu Alfa saņēma Rīgas domes Satiksmes departamenta un velosipēdistu vortāla Veloriga.lv iedibināto atzinības zīmi „Draudzīgs velosipēdistam”.

Draudzīgs velosipēdistamŠis atzinības raksts un simbols piešķirts Alfai kā velosipēdistam draudzīgai sabiedriskai vietai, kas ir velosipēdistam droša un ērti pieejama. Velosipēdu novietnes uzstādīšana pie Alfas simbolizēja arī aktīvās atpūtas sezonas sākumu. Alfa jau vairākus gadus atbalsta aktīvu dzīvesveidu, šogad īpašu uzvaru liekot uz aktivitātēm par labāku velo kustības attīstību Rīgā.

Kopš 2006. gada atzinības simbols Draudzīgs velosipēdistam” ir piešķirts jau 29 vietām ar velo statīviem, un Alfa šogad ir pirmā velosipēdistam draudzīgā sabiedriskā vieta, kas saņēmusi šo zīmi. Priecājamies, ka velosipēds ir kļuvis par rīdzinieku ikdienas pārvietošanās līdzekli un ceram, ka uzlabota velo kustība būs sabiedrības prioritāte ne tikai vasarā.

Alfa - par velosipēdistam draudzīgu pilsētu, valsti un vidi!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma