Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Valentīna dienā k/t „Cinamon” būs plaša romantisko filmu izlase un īsts Amors

2010-02-08

Svētdien, 14.februārī k/t „Cinamon” mīlestības svētku atmosfēru vairos plaša romantisko filmu programma. Turklāt kinoteātris parūpējies par īpašām atrakcijām un pārsteigumiem, piedāvājumā iekļaujot ne tikai lielisku romantisko filmu programmu, bet arī mīlētāju dienai cienīgas aktivitātes starp seansiem.

www.cinamon.lv

„Cinamon” kino programma Valentīna dienā būs īpaši piesātināta ar jaunākajiem romantisko filmu seansiem. Atbilstošas noskaņas radīšanai kinoteātris piedāvā noskatīties komēdiju „Kā klājas Morganiem?”, Merilas Strīpas un Aleksa Boldvina saspēli filmā „Viss ir sarežģīti”, kā arī sešiem Oskariem nominēto filmu „Augstu gaisā” ar Džordžu Klūniju galvenajā lomā. Kā saldais ēdiens visu mīlētāju dienā – romantiskā komēdija „Valentīna diena” – filma ar neskaitāmu iemīļotu aktieru  piedalīšanos stāstīs par to, kā iemīlējušies pāri un vientuļās sirdis ilgi gaidītās Valentīna dienas priekšvakarā cer uz jauniem, romantiskiem piedzīvojumiem.

14.februārī kinoteātrī „Cinamon” apmeklētāji satiks humora pilnu un galvenais – īstu Amoru, kas no plkst. 14:00 līdz 19:00 gādās par jautrību. Kino viesus sagaidīs arī citas izklaides – katrā filmas „Valentīna diena” seansā būs „Laimīgais krēsls” ar restorāna „Il Patio” dāvātu pārsteigumu. Būs iespēja atzīties mīlestībā kādā no svešvalodām un izlozē laimēt dāvanu karti „Skrivanek Baltic” Valodu skolā. Izloze noslēgsies svētdien, 14.februārī plkst.18:00. Savukārt kinoteātrī esošajos restorānos „Il Patio” un „Planeta Sushi” pārus sagaida īpašs pārsteigums – ierodoties romantiskā randiņā, dāvanā pa glāzei šampanieša.

Vakara gaitā humora pilnais Amors aicinās piemiņai iegūt romantisku foto, ko piedāvās ar „Hewlett-Packard” foto printeri uz vietas izdrukāt sensenajā un pierastajā papīra formātā. Bet tiem, kam mīlas lietas sagādājušas sirdēstus, Amors izlīdzēs ar labāko mīlas eliksīru receptēm un sentēvu padomiem, kā atrast savas dzīves lielo mīlestību.

Biļetes uz īpašo pasākumu var iegādāties kinoteātra kasēs un internetā www.cinamon.lv.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma