Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Alfa svētkus sagaida ar jauniem veikaliem, ledus skulptūru šovu un citiem pārsteigumiem

2009-12-09

Ar jaunu veikalu atklāšanu, vērienīgu ledus skulptūru šovu un Eiropā lielākā sniegavīra uzstādīšanu tirdzniecības parks „Alfa” gatavo ražīgu svētku gaidīšanas laiku.

Alfas apmeklētājus šogad pirmssvētku steidzīgajā laikā gaida īpašs pārsteigums – vienīgais Rīgā ledus šovs un ledus mākslas darbu izstāde „Ledus laikmets Alfā”, kas norisināsies pie Alfas no 11. decembra līdz 20.decembrim. Apmeklētāji varēs uz vietas vērot kā talantīgais ledus mākslinieks Krists Zariņš no vienveidīgiem ledus klučiem izveido īstus mākslas darbus, kuros varēs atpazīt arī tautā iemīļotus multfilmu varoņus, dzīvnieku figūras un citus šī mākslas veida šedevrus. Ledus mākslas darbi piedos svētku gaidīšanas laikam atbilstoši ziemīgu atmosfēru.

Svētku gaidīšanas laiks tirdzniecības parkā „Alfa” sācies ne tikai ar svētku egles un fasādes rotājumu iedegšanu, bet arī ar jaunu veikalu atklāšanu un vairākiem interesantiem pasākumiem. T/p „Alfa” pēdējā mēneša laikā atvērti divi jauni veikali  - Dānijas mājas labiekārtošanas un labu ideju veikals „Tiger” un „cenuklubs.lv”, kas jau izpelnījušies apmeklētāju simpātijas ar plašu Ziemsvētku rotājumu klāsta un Ziemassvētku dāvanu ideju piedāvājumu.

Jau nākamnedēļ pie Alfas tiks uzsliets lielākais sniegavīrs Eiropā, kas Alfas apmeklētājus līdz pat decembra beigām sveicinās no sava 10 metru skatu punkta. Milzu sniegavīra pakājē darbosies Ziemassvētku eglīšu tirdziņš, kur varēs izvēlēties un iegādāties savu krāšņāko svētku rotu.

Lai atvieglotu gatavošanos svētkiem, katru decembra nedēļas nogali līdz pat Ziemassvētkiem „Alfa” piedāvās iespēju izmantot iemīļotās dāvanu gides, kuras, kā katru gadu, iepazīstinās pircējus ar plašajām dāvanu izvēles iespējām, kā arī dos praktiskus padomus ikviena iespējām un vēlmēm atbilstošu dāvanu iegādei. Gidi būtiski atvieglos gatavošanos svētkiem mūsdienu aizņemtajiem cilvēkiem, kam nereti raksturīgi dāvanu iegādi atlikt uz pēdējo brīdi. Savukārt, mazākos apmeklētājus priecēs Ziemassvētku vecītis, ar ko ikviens varēs nofotografēties, iet rotaļās un dziedāt, kā arī darbosies Ziemsvētku pasts, kur nodot speciāli Ziemassvētku vecītim adresētu vēstuli un dāvanu sarakstu.

Decembra sākumā dziedātāja Linda Leen iepriecinās savus fanus ar iespēju iegādāties jauno dziedātājas CD, no jauna atverot Alfas apmeklētājiem sava viesmīlīgā „Linda Leen Boutique” veikaliņa durvis. Labākā ziņa dziedātājas mūzikas cienītājiem ir īpašais, svētkiem veltītais Lindas Leen Ziemassvētku CD. Ar Galactico Privilēģiju karti šo CD varēs iegādāties par īpaši izdevīgu cenu. „Linda Leen Boutique” Alfā darbosies visu decembra mēnesi.

Tuvojoties gadu mijai, ikvienam būs iespēja padarīt savus svētkus vēl krāšņākus ar gaisa petaržu palīdzību, proti, arī Alfā tirgos visdažādākā veida pirotehniku. Tomēr, atgādinot, ka ar uguni spēlēties ir bīstami, Alfa iesaka jau laikus parūpēties arī par ugunsdrošību mājās, kas brīnumiem pilnajā svētku laikā nereti mēdz palikt otrajā plānā. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ar ugunsdrošības padomu dalīsies uzņēmuma „FN serviss” darbinieki, pastāstot, piemēram, ko darīt gadījumā, ja aizdegas svētku eglīte.

Visu decembra mēnesi īpašā stendā būs iespējams iegādāties neatņemamo Ziemassvētku sastāvdaļu – smaržīgas un krāsainas piparkūkas, kā arī svina figūriņas tradicionālajam Vecgada laimes liešanas rituālam. Savukārt, mūzikas baudītājiem par prieku tiks izveidots mūzikas stends, kurā būs iespējams aplūkot un iegādāties īpašo Ziemassvētku mūziku.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma