Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Intervija ar Skrējiens pēc 1000 uzvarētāju

2009-12-01

Aizsākot rudens/ziemas sezonu, t/p „Alfa” un LNT šā gada 16.oktobrī sarīkoja azartisku sacensību - skrējienu „Noķer tūkstoti!”. Skrējiena dalībnieki, bruņojušies ar cīņassparu un iepirkšanās gudrībām, centās iegūt konkursa galveno balvu – 1000 Ls. Ātrākie 30 dalībnieki turpināja sacensības jau citā - daudz nopietnākā, bet interesantākā – fināla sacensībā. Ar gaumi un izdomu izvēloties tērpus dažādām dzīves situācijām atbilstoši rudens/ziemas sezonai, nepārsniedzot par apģērbnu un aksesuāriem 100 latus. Visi 30 finālisti, demonstrējot savu tērpu izvēli, mēneša garumā ļāva vērtēt ikvienam savu izvēli Latvijas draudzīgākajā portālā draugiem.lv. Un tieši interneta balsojums par sev tīkamāko dalībnieku noteica Alfas un LNT  iepirkšanās skrējiena galvenās balvas ieguvēju.

Par uzvarētāju skrējienā „Noķer tūkstoti!” kļuvis Jānis Arseņikovs, kuru tagad varam droši dēvēt par mūsdienu gudras, izdevīgas un gaumīgas iepirkšanās meistaru. Jānis ieguvis 1000 latu dāvanu karti no tirdzniecības parka „Alfa”, ko izmantos kā vien sirds vēlas – ikdienas pirkumiem, Ziemassvētku dāvanām vai ikdienas garderobes papildināšanai.
Pēc Jāņa vārdiem, piedalīšanās konkursā esot bijusi spontāna ideja. Pirms konkursa viņš pat nezināja, kādi uzdevumi būs jāveic, taču viņam paveicās tos paveikt tik labi, lai kopsolī ar personīgo šarmu, kā arī dabisko attieksmi pret lietām un notikumiem, iekarotu skatītāju un portāla draugiem.lv lietotāju lielākās simpātijas! Jāņa uzdevums konkursa otrajā kārtā bija saģērbties, lai varētu doties uz Roņu salu apciemot pašvaldības vadītāju. Pasākums gana nopietns. Bet tas netraucēja izvēlēties lielisku kombināciju – apģērbu klasiskā un formālā stilā, taču ar īpašu odziņu.

Par dalību konkursā un uzvaru domās dalījās arī pats uzvarētājs Jānis Arseņikovs:

 1. Vai Alfas un LNT skrējienā „Noķer tūkstoti!” iegūto 1000 latu dāvanu karti izmantosi spontāniem pirkumiem? Vai tomēr padomā ir kaut kas lielāks – jau sen noskatīts Alfā?

  Iegūto dāvanu karti vēl neesmu izdomājis kā tērēt! Vajadzētu jaunu datoru, jaunu televizoru, jaunus skriešanas apavus, taču neko konkrētu vēl neesmu paspējis noskatīt! Domāju pastaigāt pa Alfu, un tad jau noteikti ieraudzīšu kaut ko sev vajadzīgu!

 

 1. Kas Tevi pamudināja piedalīties šajā avantūrā (balva, azarts skrējiena laikā, publicitāte)?

  Uz šo trako skrējienu mani pamudināja draugs. Viņš kādu dienu jautāja man, vai es negribot laimēt 1000 latus? Es teicu – kādā veidā? Viņš atbildēja, ka Alfā notiks skrējiens. Sīkāk neko nezinādams, noteiktajā piektdienā devos uz t/p „Alfa” un tikai tur uzzināju, ka iepriekš bija jāpiesakās internetā, ko nebiju izdarījis. Turklāt nebiju arī pasi paņēmis līdzi! Sāku apsvērt domu nemaz nepiedalīties, jo jābrauc pēc pases. Beigās aizbraucu tomēr pakaļ, jo azarts bija pārāk liels! Man patīk piedalīties dažādos skrējienos, jo esmu maratonskrējējs!

 

 1. Kāda bija sajūta, uzzinot, ka esi ieguvis galveno balvu?

  Pirmās sajūtas bija ļoti spilgtas, jo nebiju cerējis, ka tieši es būšu uzvarētājs! Cerēju, ka par mani būs daudz balsu, bet necerēju, ka visvairāk!

 

 1. Vai arī pirms Alfas skrējiena pavisam nopietni cerēji, ka varētu uzvarēt un iegūt galveno balvu, vai tomēr piedalījies „Galvenais ir piedalīties” motīva vadīts?

  Pašā Alfas skrējienā cerēju tikt starp labākajiem 30 dalībniekiem, bet, kad uzzināju, ka galveno balvu iegūs pēc balsošanas, necerēju uzvarēt. Likās, ka uzvarēs kāda no 25 meitenēm. Arī ar puišiem apspriedām, ka mums nav cerību cīnīties ar meitenēm! Bet vispār piedalos, lai uzvarētu, nevis tikai piedalīšanās pēc, tāpēc mēģināju draugus pierunāt, lai balso par mani!

 

 1. Vai pirms piedalīšanās Alfas skrējienā apdomāji un izmeklēji, no kā piemeklēsi savu apģērbu, lai iekļautos 100 latos, vai izvēle notika spontāni un bija pārsteigums pašam?

  Pirms piedalīšanās Alfas skrējienā nemaz nezināju par veicamajiem uzdevumiem, tāpēc viss notika spontāni! Man paveicās ar gudru asistenti, kas man palīdzēja iepirkties par 100 latiem. No sākuma likās, ka neiekļaušos noteiktajā summā, tomēr beigās vēl pāris lati palika pāri. Var teikt, ka tas bija pārsteigums pašam - cik taupīgi iepirkos!

 

 1. Kādas ir Tavas attiecības ar iepirkšanās procesu, esi apdomīgas un gudras iepirkšanās piekritējs, vai tomēr ļaujies spontānām idejām un iegribām?

  Ar iepirkšanos ir tā - ja ir nauda, tad necenšos uzreiz no tās atbrīvoties. Labāk nedaudz iekrāt un nopirkt uzreiz to, kas nepieciešams, nevis gaidīt līdz nākamajai algai. Piemēram, man salūza datora monitors, taču es tajā pašā dienā nopirku jaunu, jo biju atlicis  naudu šādiem neparedzētiem gadījumiem. Var teikt, ka manā budžetā nekad nav iztrūkuma vai tukšs maciņš!

 

 1. Kādi ir Tavi īpašie iepirkšanās knifi, kas palīdz ietaupīt un vienlaikus rada pārmaiņu sajūtu?

  Nekādu iepirkšanās knifiņu man nav! Vienīgi necenšos pirkt pašu dārgāko preci, ja ir iespējams ietaupīt. Cenšos apdomāt katru pirkumu, kā arī iepirkties uz atlaidēm.

 

 1. Vai pēc dalības konkursā ir mainījusies Tava attieksme pret gudru un izdevīgu iepirkšanos?

  Pēc dalības konkursā nedaudz ir mainījusies mana attieksme pret gudru iepirkšanos, bet tikai nedaudz, jo arī līdz šim esmu iepircies diezgan izdevīgi!

 

 1. Ja būtu iespēja, vai piedalītos Alfas skrējienā pēc 1000 latiem vēlreiz? Kas visvairāk palicis atmiņā no pašas sacensības un konkursa kopumā?

  Pēc šīs uzvaras varu teikt, ka noteikti vēlreiz piedalītos šajā vai līdzīgā konkursā! Esmu ļoti azartisks cilvēks! Atmiņā palicis tas ātrais un bīstamais skrējiens pēc aploksnēm. Viss notika tik ātri, ka skrienot gandrīz uzskrēju virsū mazam bērnam, tikai pēdējā mirklī paguvu izvairīties! Konkurss patika! Paldies „Tautas balsij” un t/p „Alfa” par doto iespēju tikt pie 1000 latiem!

 

 1. Vai tagad draugu un paziņu vidū esi kļuvis par gudras iepirkšanās paraugu?

  Par to, vai tagad draugi mani uzskata par gudras un izdevīgas iepirkšanās ekspertu, jāprasa viņiem pašiem. Bet iespējams daļa tā arī domā! Paldies draugiem par to, ka mani atbalstīja un balsoja par mani!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma