Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Kinoteātrī „Cinamon” būs īpaša „Jauns mēness” pirmizrādes diena

2009-11-26

Šo piektdien, 27.novembrī kinoteātris „Cinamon” sāks demonstrēt filmu „Jauns mēness”. Nozīmīgo notikumu kinoteātris atzīmēs ar gada gaidītākajai filmai tematiski atbilstošiem pasākumiem un pārsteigumiem.

„„Jauns mēness” ir ierindojusies pasaules gaidītāko kino notikumu topa virsotnē. Apzinoties filmas nozīmi „Krēslas” fanu dzīvē, esam sarūpējuši vairākas patīkamas aktivitātes. Ikviens filmas apmeklētājs saņems „Jauns mēness” plakātu. Līdz ar tumsas iestāšanos par atbilstošu muzikālo fonu rūpēsies DJ Monstrs, turklāt būs iespēja laimēt kādu no desmit filmas „Krēsla” ilustratīvajiem ceļvežiem, kurā detalizēti atainots pirmās filmas tapšanas process,” stāsta kinoteātra „Cinamon” mārketinga vadītāja Ilona Cera. „Kino fanus, kas ieradīsies pēc plkst.18:00, „Il Patio” cienās ar īpašiem kokteiļiem, kā arī būs citi patīkami pārsteigumi.”

Līdz 29.novembrim kinoteātris „Cinamon” katru dienu plkst.19:00 piedāvā īpašo seansu – sāgas pirmo filmu „Krēsla” par izdevīgu cenu – tikai Ls 1,50.

Romantiskā piedzīvojumu filma „Krēsla”, kas uzņemta pēc pasaulē populārās Stefānijas Meijeres grāmatu sērijas motīviem, ir kļuvusi par sensāciju un kultūras fenomenu. „Jauns mēness” ir tās turpinājums, kurā Kristenas Stjuartes atainotā Bella ir satriekta par mīļotā - vampīra Edvarda (Roberts Patinsons) - pēkšņo aizbraukšanu, bet mierinājumu viņa rod draudzībā ar neatvairāmo Džeikobu Bleku (Teilors Lotners).

Informācija par jaunumiem kinoteātrī „Cinamon” ir pieejama www.cinamon.lv. Klientu ērtībai biļetes kinoteātra mājas lapā ir iespējams iegādāties arī krievu valodā.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma