Esam atvērti no 10:00 - 22:00

„Alfā” notiks rudens skrējiens pēc 1000 latiem

2009-10-14

Šo piektdien, 16. oktobrī no plkst. 18.00 tirdzniecības parkā „Alfa” notiks gatavošanās gudras iepirkšanās skrējienam „Noķer tūkstoti!”, ko plkst. 19.20 LNT „Tautas balss” raidījuma tiešraidē varēs vērot televīzijas skatītāji. Sacensības dalībnieki cīnīsies par galveno balvu - t/p „Alfa” dāvanu karti 1000 latu vērtībā.

Šīs piektdienas vakarā jau no plkst. 18.00 ikviens tiek gaidīts „Alfā”, lai plkst. 19.20 piedalītos lielajā skrējienā “Noķer tūkstoti”, ko tiešraidē varēs vērot arī LNT „Tautas balss” skatītāji. Galvenais sacensības vadmotīvs ir prasme iepirkties gaumīgi un gudri. Ikviens var piedalīties lielajā atlasē, ierodoties uz sacensību savā mīļākajā vasaras kleitā vai stilīgākajos šortos, galantākajās vasaras kurpītēs vai šosezon tik aktuālajās sandalēs. Tādējādi skrējēji simboliski pamās ardievas siltajai vasarai un sveiks rudens -ziemas sezonas iestāšanos.

Vispirms dalībnieki izlocīs kājas sacensību skrējienā pa „Alfu”. Finālā iekļuvušie ātrākie 30 dalībnieki saņems nākamo uzdevumu - parādīt savu prasmi gaumīgi un gudri ietērpties atbilstoši rudens-ziemas sezonai un dažādām dzīves situācijām, neiztērējot vairāk kā 100 latus. Visu 30 finālistu veikums būs apskatāms portālā draugiem.lv, un lietotāji varēs ar balsojuma palīdzību noteikt galvenās balvas ieguvēju.

Tiešraides sacensības vadīs atraktīvais LNT „Laika ziņu” un „Tautas balss” vadītājs Māris Grigalis. „Visus, kas jau tagad zina, kā visgudrāk iepirkties rudens-ziemas sezonai, gaidīšu šīs piektdienas vakarā „Alfā”. Turklāt, labākos tērpu demonstrētājus vairāku nedēļu garumā rādīsim arī LNT „Laika ziņu” speciālizlaidumā, stāstot, kā mūsdienās par salīdzinoši nelielu budžetu iespējams ar laikmetīgu kiču apģērbties atbilstoši rudens-ziemas sezonai,” noslēpumaini smaidot saka sacensības „Noķer tūkstoti!” vadītājs Māris Grigalis.

„Ņemot vērā šodienas ekonomisko situāciju, vairums pircēju, izmantojot dažādus izdevīgas iepirkšanās knifiņus, kļuvuši par gudru pirkumu profesionāļiem. Konkursa koncepts lieliski saskan ar tirdzniecības parka „Alfa” šā brīža aicinājumu „Mainies gudri!”, akcentējot apdomīgu un izdevīgu iepirkšanos. Neaizmirstiet paņemt līdzi arī ģimeni, radus un draugus kā līdzjutējus, kas atbalstīs un uzmundrinās azartiskajā sacensībā,” t/p „Alfa” vārdā aicina Zigmunds Vīķis.

Konkursu “Noķer tūkstoti” organizē t/p “ Alfa”  un Latvijas Neatkarīgā Televīzija (LNT),  īpaši uzsverot, ka šīs piektdienas vērienīgajā skrējienā varēs piedalīties ikviens, neatkarīgi no dzimuma vai kādas citas piederības.

Atgādinām, ka līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai vadītāja apliecība.

 

REĢISTRĒJIES SKRĒJIENAM!