Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Kino un rudens gardumu nakts Alfā

2009-10-02

25. septembrī tirdzniecības parkā „Alfa” norisinājās „Rudens un kino gardumu nakts” ar rudens gardumu degustāciju un pēdējā gada laikā pieprasītāko filmu seansu skatīšanos naktī no piektdienas uz sestdienu kinoteātrī „Cinamon”.

T/p Alfa gardēžu laukumā ar populārās bītboksa grupas „PeR” uzstāšanos tika atklāta rudens gardumu radošā darbnīca un degustācija, ko vadīja Latvijas Pavāru kluba valdes loceklis un šefpavārs Māris Jansons. Skatītāji vēroja dažādus kulinārijas meistarstiķus, piedalījās konkursos, kā arī sekoja līdzi vairāku rudens recepšu pagatavošanai un degustēja veikumu.


FOTOGALERIJA

Kinoteātra „Cinamon” „Kino gardumu nakts” piedāvājumā ierindojās pēdējā gada labākie kino meistardarbi – Džeimsa Bonda pēdējais grāvējs „Mierinājuma kvants”, sieviešu kulta seriāla pilnmetrāžas filma „Sekss un lielpilsēta”, šogad visvairāk oskarotā filma „Graustu miljonārs” un skatītāju dievinātais mūzikls „Mamma Mia!”. Pirms kino seansiem apmeklētāji baudīja kokteiļus, kas skatītājiem asociējās ar šīm filmām, kā arī fotografējās ar dažādiem kino tēliem.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma