Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Piedalies recepšu maratonā Izgaršo rudeni Alfā! un laimē vērtīgas balvas

0000-00-00

Katram no mums ir neskaitāmas receptes, kā pagatavot lielisku un garšīgu maltīti īsā laikā, turklāt lieki netērējoties dārgām sastāvdaļām, izmantojot galvenokārt sezonālās rudens veltes savā, kaimiņa vai radu dārzā. Receptes.lv kopā ar tirdzniecības parku Alfa aicina – piedalies recepšu maratonā - „Rudens gardumi Alfā”– iesniedz ātri un vienkārši pagatavojamu + izdevīgu izmaksu ziņā + garšīgu ēdienu receptes ar rudens tematiku un saņem vērtīgas dāvanas.

Lai piedalītos:

  • Līdz š. g. 11. septembrim (ieskaitot) autorizējoties portālā www.receptes.lv, ievieto tur savu ātri pagatavojamu & izdevīgu & rudenīgi garšīgu ēdiena recepti, papildinot to ar vismaz vienu ēdiena attēlu (ideālā gadījumā: foto recepte, sastāvdaļas, pagatavošanas process, gatavs ēdiens, servēts ēdiens). Ievēro – nekopē esošās receptes (pārbaudi, vai šāda recepte jau portālā nav sastopama) un neievieto nepārbaudītas receptes – nederīgās tik un tā tiks dzēstas!
  • Vērā tiks ņemta receptes atbilstība kritērijiem: ātri pagatavojams & izdevīgs & rudenīgi garšīgs ēdiens;
  • Aiciniet citus izmēģināt recepti un to novērtēt.
  • Iepazīsties ar citu receptēm, pārbaudi, vērtē un komentē tās.

Rezultātā:

  • 15 labākās kulinārijas ekspertu izvēlētās receptes tiks nodotas profesionālam šefpavāram, Pavāru kluba biedram Mārim Jansonam, kas tās izmēģinās un izvēlēsies 3 konkursa nolikumam atbilstošākās;
  • 3 labāko recepšu autori saņems dāvanu kartes no Alfa 50 Ls vērtībā, kā arī viens no 15 dalībniekiem tiks godalgota ar Alfas simpātijas titulu un arī saņems vērtīgu balvu.

Uzvarētāju noskaidrošana, svētku pasākums un apbalvošana, kā arī konkursi un atrakcijas visai ģimenei – tirdzniecības parkā Alfa š.g. 25. septembrī plkst. 20.00 – 22.00, tieši pirms „Kino gardumu nakts Alfā” kinoteātrī Cinamon.

15 labākās receptes tiks paziņotas portālā, nedēļas tēmā, līdz 11. septembrim. Visi dalībnieki un interesenti laipni aicināti rudens izgaršošanas svētkos tirdzniecības parkā Alfa 25. septembrī. Ar konkursa dalībniekiem sazināsimies personīgi. Apbalvoto recepšu autori tiks paziņoti portālā līdz septembra beigām.

Konkursā nevar piedalīties Receptes.lv, tirdzniecības parka Alfa darbinieki, Pavāru kluba biedri un to tuvākie ģimenes locekļi.

Organizatori patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un aktivitāšu gaitu, par to savlaicīgi izvietojot informāciju www.receptes.lv un www.alfaparks.lv

Meklē konkursa noteikumus un piedalies: www.receptes.lv