Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
Pavasara tīrīšana skapī un labs darbs vienlaicīgi

Turpmāk, apmeklējot tirdzniecības centru Alfa, varēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo t/p “Alfa” daudzstāvu auto stāvvietas 2.stāvā ir izvietota nodibinājuma “Otrā Elpa” ziedojumu mantu kaste. Ziedojumu mantu kastē var atstāt visdažādākās gan ikdienā, gan saimniecībā noderīgas, labas mantas. Ziedotās mantas pēc sašķirošanas nonāks otrreizējā tirgū vai sociālās organizācijās.

Vairāk
Pirmās 1500 biļetes uz

"Arēnā Rīga" par īpašo cenu tikai t/p Alfa  6., 7. un 8. aprīlī

Vairāk
Satiec īstus Lieldienu zaķus Alfā

Tirdzniecības parks Alfa šogad Lieldienās saviem apmeklētājiem sarūpējis pārsteigumiem pilnas svētku brīvdienas. Gan lieliem, gan maziem tirdzniecības parka telpās, siltumā būs iespējas kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekož odi, satikt dzīvus Lieldienu zaķus un viņu draugus gaiļus, savukārt 1. aprīli, Joku dienu, pavadīt jautrā noskaņojumā kopā ar mīmiem.

Vairāk
Sestdien, 24.martā, Rīgu pārņems Rīgas pavasara rogainings

Rīt, 24.martā pie tirdzniecības parka ”Alfa” norisināsies astotais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada pavasara rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas t/p Alfa 2h, Isostar 4h un Garmin 6h distances, kā arī 7-10km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta pastaiga multfilmu varoņu pavadībā.

Vairāk
Turpinās bezmaksas lekciju cikls grūtniecēm un jaunajiem vecākiem

Tirdzniecības parkā (t/p) Alfa 7. martā plkst. 12.00 notiks šī gada pirmā lekcija ciklā Chicco Info stundas, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas, tēti, kā arī ikviens interesents.

Vairāk
Justs un atbalstītāji mulsina “Supernova 2018” finālistus ar āķīgiem jautājumiem

Vakar t/p “Alfa” norisinājās “Meet&Greet” ballīte, kuras namatēva lomā iejutās Justs Sirmais. Ballītes laikā Justs neskopojās ar āķīgu un asprātīgu jautājumu uzdošanu “Supernova 2018” finālistiem. Jautājumus finālistiem uzdeva arī apmeklētāji, žurnālisti un blogeri no ārvalstīm, tādējādi cīnoties par t/p “Alfa” sarūpētajām pārsteiguma balvām. Noslēgumā mūziķu faniem bija iespēja nofotografējās ar finālistiem, saņemot bildes ar autogrāfiem par piemiņu.

Vairāk
Satiec “Supernova 2018” finālistus klātienē

Ceturtdien, 22. februārī, plkst. 19:00, t/p “Alfa” norisināsies ballīte “Meet&Greet”, kurā ikvienam interesentam būs iespēj aprunāties ar “Supernova 2018” finālistiem klātienē, uzdot sev interesējošus jautājumus, nofotografēties un saņemt bildi ar autogrāfu par piemiņu. Āķīgāko jautājumu autoriem pārsteigumu balvas no t/p “Alfa”.

Vairāk
Iepērcies un saņem ielūgumus uz konkursu SUPERNOVA!

Iepērcies t/p Alfa 50€ vērtībā, dodies uz informācijas centru, uzrādi pirkuma čeku* un saņem ielūgumu konkursu vērot klātienē Rīgas Kinostudijā!

Vairāk
NOSKAIDROTI FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLES UZVARĒTĀJI

Šī gada 2. un 3. decembrī tirdzniecības parkā (t/p) Alfa visas dienas garumā norisinājās aizraujošs piedzīvojums ģimenēm – foto orientēšanās spēle, kurā galvenā balva bija Galactico dāvanu karte 200 EUR vērtībā. Pasākuma laikā t/p piepildīja sirsnība, pozitīvs brīvdienu noskaņojums un sacensību gars, apliecinot ģimeņu saliedētību.

Vairāk
Brīvdienās aicinām piedalīties FOTO orientēšanās spēlē

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. decembrī, visas dienas garumā tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” norisināsies aizraujošs piedzīvojums – foto orientēšanās spēle, kurā būs iespēja uzņemt oriģinālas un interesantas fotogrāfijas, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī iegūt vērtīgas un lieliskas balvas.