Jaunumi

Visas kategorijas Akcijas Ziņas
Vairāk
ZIEMASSVĒTKI ALFĀ. IESAIŅOSIM JEBKO.

Svētku gaidīšanas laiks ir sācies! Tāpēc esam sarūpējuši īpašu programmu, lai ik-viens t/p Alfa apmeklētājs sajustu burvīgo Ziemassvētku atmosfēru arī pie mums. Turklāt mājup no Alfas varēsi doties jau ar gaumīgi iesaiņotām dāvanām. Tev tikai at-liks tās nolikt zem eglītes.

Vairāk
Kinofestivāls Lielais Kristaps arī tirdzniecības parkā “Alfa”

No 3. līdz 12. oktobrim tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies nozīmīgākā un senākā Latvijas filmu nozares pasākuma, Nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps”, aktivitātes.

Vairāk
Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku priekšrocības t/p Alfa turpinās

Mēs vēlamies pateikties ikvienam, kas iecienījis t/p Alfa sniegtās izklaides iespējas, veikalu plašo piedāvājumu un patīkamo atmosfēru.
Lai arī turpmāk t/p Alfa būtu labākā vieta, kur satikties un baudīt pozitīvas emocijas, līdz 2017. gada 15. janvārim visiem Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem atbilstoši veikto pirkumu summai piedāvājam iegūt papildu priekšrocības vērtīgiem pirkumiem un pakalpojumiem.

Vairāk
Brīvības ielas Nakts brauciens

Pirmo reizi Rīgas vēsturē 17.septembrī plkst. 23:00 skrituļslidu, skūteru, skrituļdēļu nakts brauciens pa pilsētas galveno ielu. Slēgta satiksme un nekādu mašīnu. Brauciens notiks pa jauno Brīvības ielas asfaltu. Starts pie t/p Alfa, tālāk līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ.

Vairāk
Zvaigžņu lietus Alfā!

Iepērcies Alfā vismaz par 100 EUR un saņem biļeti uz kinoteātri Cinamon! Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem dāvanā 2 biļetes.

Vairāk
Augustā notiks bezmaksas sporta nodarbības visai ģimenei

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks "Alfa" sadarbībā ar “Crossfit Rīdzene” augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas funkcionālā treniņa nodarbībām pie “Alfas”. Kamēr pieaugušie pārbaudīs savus spēkus izturības treniņos, “CrossFit Rīdzene” zinošais personāls izklaidēs bērnus, iesaistot attīstošās fiziskās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs. Nodarbības ir bez dalības maksas.

Vairāk
Atklāta Spēka vārdu siena Latvijas Olimpiskajai komandai

Gada spilgtāko notikumu sportā – trīsdesmit pirmās Vasaras Olimpiskās spēles – gaidot, tirdzniecības parkā “Alfa” atklāta Spēka vārdu siena Latvijas Olimpiskajai komandai.

Vairāk
Ielīgošanas pasākumi tirdzniecības parkā “Alfa”

Brīvdienās, 18. un 19. jūnijā no plkst.12.00 līdz 17.00 tirdzniecības parkā “Alfa” notiks vairāki Līgo svētku ieskandināšanas pasākumi, kuros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties praktiskās un radošās meistardarbnīcās, saposties svētkiem, kā arī izmēģināt savus spēkus Slackline lentu trasē.

Vairāk
SAPŅO PAR SAVU VELOSIPĒDU?

No 2016. gada 30. maija līdz 26. jūnijam iepērcies jebkurā t/p Alfa veikalā par vismaz 50 EUR vienā pirkuma reizē un piedalies pilsētas velosipēda izlozē!

Vairāk
Tirdzniecības parks Alfa saņēmis valsts prezidenta atzinību par realizēto labdarības projektu

Māmiņu dienas zīmē, tirdzniecības parks “Alfa” saņēma valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un SOS bērnu ciemata patroneses Ivetas Vējones kundzes atzinību, kad valsts pirmais pāris pateicās SOS bērnu ciematu mammām un tētiem, komandai, atbalstītajiem un sadarbības partneriem par sniegto ievērojamo atbalstu, lai šī kustība attīstītos un varētu veiksmīgi darboties.