Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
Satiec “Supernova 2018” finālistus klātienē

Ceturtdien, 22. februārī, plkst. 19:00, t/p “Alfa” norisināsies ballīte “Meet&Greet”, kurā ikvienam interesentam būs iespēj aprunāties ar “Supernova 2018” finālistiem klātienē, uzdot sev interesējošus jautājumus, nofotografēties un saņemt bildi ar autogrāfu par piemiņu. Āķīgāko jautājumu autoriem pārsteigumu balvas no t/p “Alfa”.

Vairāk
Iepērcies un saņem ielūgumus uz konkursu SUPERNOVA!

Iepērcies t/p Alfa 50€ vērtībā, dodies uz informācijas centru, uzrādi pirkuma čeku* un saņem ielūgumu konkursu vērot klātienē Rīgas Kinostudijā!

Vairāk
NOSKAIDROTI FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLES UZVARĒTĀJI

Šī gada 2. un 3. decembrī tirdzniecības parkā (t/p) Alfa visas dienas garumā norisinājās aizraujošs piedzīvojums ģimenēm – foto orientēšanās spēle, kurā galvenā balva bija Galactico dāvanu karte 200 EUR vērtībā. Pasākuma laikā t/p piepildīja sirsnība, pozitīvs brīvdienu noskaņojums un sacensību gars, apliecinot ģimeņu saliedētību.

Vairāk
Brīvdienās aicinām piedalīties FOTO orientēšanās spēlē

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. decembrī, visas dienas garumā tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” norisināsies aizraujošs piedzīvojums – foto orientēšanās spēle, kurā būs iespēja uzņemt oriģinālas un interesantas fotogrāfijas, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī iegūt vērtīgas un lieliskas balvas.

Vairāk
Labdarības foto izstāde BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA

Tirdzniecības parkā Alfa apskatāma labdarības foto izstāde ar nosaukumu BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA, kur galvenajā dzīvnieku personību lomā ir suņi. Izstādi veidojuši Dzīvnieku patversmes Labās mājas pārstāvji, sadarbojoties ar fotogrāfi Inna Grinn. Foto izstāde apskatāma tirdzniecības parkā Alfa līdz 30.novembrim.

Vairāk
Konkursa SUPERNOVA atlase

Svētdien, 5. novembrī, notika pirmā LTV autoru un izpildītāju konkursa «Supernova» tikšanās ar žūriju klātienē. Pirmo reizi konkursa vēsturē atlase notika publiskā vietā - tirdzniecības parkā «Alfa», un to klātienē varēja vērot ikviens mūzikas entuziasts.

Vairāk
T/p Alfa autostāvvietā ieviestas jaunas ceļazīmes

Domājot par klientu ērtībām, tirdzniecības parka (t/p) Alfa autostāvvietās ir ieviestas jaunas ceļazīmes ar maksimālo stāvēšanas ilgumu četras stundas. No šā gada 30. oktobra katram autovadītājam uz automobiļa priekšējā paneļa ir jānorāda informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

Vairāk
Ar krāšņu balonu salūtu svinīgi atklāta t/p “Alfa” paplašināšanās

3. oktobrī, tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” teritorijā ar krāšņām dekorācijām, vērienīgu balonu salūtu un stūrakmens svinīgu ielikšanu oficiāli uzsāka t/p “Alfa” paplašināšanos. Projektu plānots pabeigt 2019. gada rudenī, bet jau tagad, paplašināšanās atklāšanas ceremonijā, iezīmējās galvenie gaidāmo pārmaiņu vadmotīvi – sirsnība, ģimeniskums un aizraujoša izklaide.

Vairāk
Latvietis izcīna Ginesa rekordu skriešanā uz skrejceliņa

Latvijas garo distanču skrējējs Edgars Simanovičs pieņēma izaicinājumu un šī gada 24. septembrī tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” pārspēja Ginesa pasaules rekordu 12 stundu skriešanā uz skrejceliņa.

Vairāk
T/p “Alfa” saņem apbalvojumu par videi draudzīgu pārvietošanās veidu aktualizēšanu

Eiropas Mobilitātes nedēļas (EMN) noslēgumā, 2017. gada 22. septembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) tika suminātas pašvaldības, uzņēmumi un organizācijas, kas šogad aktīvi iesaistījās velo infrastruktūras uzlabošanā un EMN pasākumu rīkošanā. Starp godalgu saņēmējiem ierindojās arī tirdzniecības parks (t/p) “Alfa”.