Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
Notiks bezmaksas lekcijas grūtniecēm un jaunajām māmiņām

Tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” 19. jūlijā plkst. 12.00 notiks jau otrā lekcija ciklā “Chicco Info stundas”, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas un tēti, kā arī citi interesenti.

Vairāk
Ralfs Eilands: Latvijā festivāli ir pasaules līmenī

Tuvojoties aktīvajam festivālu laikam – tirdzniecības parks (t/p) “Alfa” nolēma radīt ceļojošās dāvanu pakas jeb t.s. fest-box, iepriecinot spilgtas personības, kuras prot baudīt vasaru, mīl labu atpūtu un mūziku.

Vairāk
Notiks bezmaksas sporta nodarbības visai ģimenei

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks “Alfa” sadarbībā ar sporta un fitnesa klubu “Veselības Fabrika” jūlijā un augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas sporta treniņa nodarbībām pie “Alfas”. Nodarbības notiks bez dalības maksas.

Vairāk
Shop-shop čempionāts uzņem apgriezienus.

Piedalies arī tu un kļūsti par Alfas shop-shop čempionu!

Pēc labi pavadīta laika tirdzniecības centrā, noteikti būs palikuši spilgti iespaidi par katru veikalu – kāpēc lai neizmantotu šo privilēģiju? Pārbaudi savu erudīciju un piedalies atraktīvā spēlē “Alfas shop-shop čempions”, kas norisinās interneta vietnē spele.alfaparks.lv līdz 2017. gada 18. jūnijam.

Vairāk
Ielīgošanas pasākumi tirdzniecības parkā “Alfa” 2017

Gaidot Līgo svētkus, 17. un 18. jūnijā no plkst.13.00 līdz 18.00 tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” notiks vairāki Līgo svētku ieskandināšanas pasākumi, kuros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās meistardarbnīcās, saposties svētkiem, kā arī pilnveidot savas prasmes lukturu, ziepju vārīšanas un amuletu darbnīcā.

Vairāk
Atklāj savus vasaras piedzīvojumus ar vectēvu un laimē naudas balvu 100 EUR vērtībā!

Sākas vasaras piedzīvojumu laiks, un ir īstais brīdis ieplānot tā noslēgumu augustā, kad lieliski iederēsies visu darbu un nedarbu nosvinēšana kopā ar režisora Vara Braslas jauno spēlfilmu „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. T/p “Alfa” sadarbībā ar filmu veidotājiem rīko konkursu “Vectēvs, kas labāks par datoru”, aicinot ikvienu bērnu būt radošam un veidot interesantu video filmiņu par vasaras piedzīvojumiem – šoreiz galvenajā lomā liekot vectēvu.

Vairāk
Brīvības ielas nakts brauciens ‘17

20.maijā jau otro reizi Rīgas vēsturē notika skrituļslidu, skrituļdēļu un citu skrejriteņu nakts brauciens, kas šogad pulcēja 11 000 dalībnieku. Dalībnieki trasē devās no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ, kopā veicot ap 5000m garu distanci.

Vairāk
Aptauja: Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk

Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk, savukārt 4% aptaujāto neslēpj, ka par veselīgu dzīvesveidu nedomā nemaz, bet 33% ar sportiskām aktivitātēm nodarbojas visu gadu, liecina tirdzniecības parka “Alfa” veiktā aptauja par Latvijas iedzīvotāju sportošanas paradumiem, tuvojoties vasaras sezonai.

Vairāk
Lieldienu jampadracis lieliem un maziem

Tirdzniecības parkā “Alfa” 15. aprīlī un pirmajās Lieldienās 16. aprīli no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00, notiks Lieldienu jampadracis lieliem un maziem. Ikviens interesents varēs piedalīties radošajās darbnīcās, 15. aprīlī notiks garšaugu stādīšanas darbnīca un 16. aprīlī krāsaino sapņu ķērāju darbnīca.

Vairāk
Kinofestivāls Lielais Kristaps arī tirdzniecības parkā “Alfa”

No 3. līdz 12. oktobrim tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies nozīmīgākā un senākā Latvijas filmu nozares pasākuma, Nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps”, aktivitātes.