Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
Pirmo reizi konkursa “Supernova” vēsturē par uzvarētāju var balsot jau pirms fināla tiešraides!
2019-02-05

Soli tuvāk sapnim – ceļazīmei uz lielo Eirovīzijas finālu Telavivā – jau pirms fināla tiešraides šogad var nokļūt ikviens “Supernova” piektās sezonas finālists. Lai atbalstītu savus favorītus, pie mums t/p “Alfa” īpašā šova atmosfērā izveidota vēl Latvijā nebijusi balsošanas iespēja. Šis “Alfa” apmeklētāju vērtējums būs viena daļa no kopējā skatītāju balsojuma finālā – līdzvērtīgs fināla telefona balsojumam, balsojumam internetā un “Spotify” rezultātiem.

Vairāk
PATEICOTIES MŪSU APMEKLĒTĀJU ARSAUCĪBAI, 20 DIENU LAIKĀ IZDEVIES SAVĀKT TEJU 7000 EIRO SOS BĒRNU CIEMATU ASOCIĀCIJAI
2019-01-08
Vairāk
ATVĒRTA JAUNĀ T/P ALFA DAUDZSTĀVU AUTOSTĀVVIETA
2018-12-21

No šodienas apmeklētājiem atvērta tirdzniecības parka Alfa jaunā daudzstāvu autostāvvieta, tādējādi palielinot kopējo stāvvietu skaitu par papildu 500 vietām . Līdz ar to kopējais autostāvvietu skaits t/p Alfa sasniedz 1 660.

 

Vairāk
Neaizmirstama dāvana, kurai cena nebūs jānoplēš
2018-12-13

Lai šogad sarūpētās dāvanas saņēmējiem noteikti paliktu siltā atmiņā un sagādātu prieku,  t/p Alfa sadarbībā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju šogad uzsākusi brīnišķīgu projektu. Tā ietvaros t/p Alfa apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja pievienot iegādātajām dāvanām arī “gabaliņu” sirsnības un prieka. Tādēļ no 12. decembra pie mums speciāli iekārtotā stendā līdzās Informācijas centram var iegādāties arī skaistus sertifikātus, kurā ierakstīt dāvanas saņēmēja vārdu, tādējādi apliecinot, ka dāvanas saņēmēja vārdā veikts ziedojums SOS Bērnu ciematu gādībā esošajiem 800 bērniem un jauniešiem, sagādājot viņiem bezrūpīgāku un gaišāku 2019. gadu.

Vairāk
Ielu mākslinieks Filips no Horvātijas rada brīnumu Alfā
2018-12-13

Jau no 11. decembra pie mums Alfā darbus paslepus uzsācis mākslinieks – Filips no Horvātijas. Viņa veidotie 3D zīmējumi, jaucot barjeras starp realitāti un iztēli, priecē gan gados jaunākos, gan arī pieaugušos.

 

Vairāk
Nākamā pietura - svētki!
2018-12-03

No 13. līdz 30. decembrim iesaiņosim Tavas t/p "Alfa" iegādātās dāvanas bez maksas.* Meklē dāvanu iesaiņošanas studiju 2. stāvā pie Informācijas centra!

Vairāk
18. novembrī t/p Alfa saīsina darba laiku
2018-11-16

Tirdzniecības parks Alfa pieņēmis lēmumu 18. novembrī saīsināt darba laiku līdz plkst. 20.00. Tādējādi veikalu darbiniekiem tiks sniegta iespēja godināt Latvijas valsts dibināšanu kopā ar ģimenēm vai draugiem, nosvinot svētkus, apmeklējot svētku uguņošanu.

Vairāk
Laiks pusdienām!
2018-11-07

Ieturi maltīti kādā no t/p Alfa ēdināšanas vietām vismaz 5 Eur vērtībā un saņem uzlīmi ...

Vairāk
Diāna Zande: brīdis sev – vecāku vajadzība, nevis iegriba!
2018-11-06

Jaunajiem vecākiem ir nepieciešams laiks sev, lai smeltos jaunus spēkus, pozitīvismu un, pats nozīmīgākais, – gūtu atpūtas brīžus. Kā, rūpējoties par mazuli, saglabāt līdzsvaru starp bērna un pieaugušo vajadzībām? Uz šo un citiem jautājumiem meklēsim atbildes Chicco Info stundā “Mammām par mammām” kopā ar pieredzējušo psiholoģi un piecu bērnu māmiņu Diānu Zandi trešdien, 7.novembrī, tirdzniecības parkā “Alfa”.

Vairāk
T/p Alfa jaunajai papildu daudzstāvu autostāvvietas ēkai Spāru svētki
2018-10-17

Tirdzniecības parka Alfa jaunās daudzstāvu autostāvvietas ēkas būvniecība tika uzsākta šī gada aprīlī. Pēc nodošanas ekspluatācijā, ko plānots realizēt jau tuvākajā laikā, tā papildinās esošo autostāvvietu skaitu par aptuveni 500 jaunām vietām.