Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
T/p Alfa sievišķīgs pārsteigums - bezmaksas ziedu galvas rotu meistarklases!

14. un 15. jūnijā tirdzniecības parks Alfa sarūpējis īpašus, sievišķīgus pasākumus pirmssvētku noskaņās! Apmeklētājām tiks sniegta unikāla iespēja - pievienoties zīmola LaCrown dibinātājas Leldes Baņģes meistarklasēm, kuru laikā ekspertu pavadībā katrai apmeklētājai būs iespējas izveidot savu unikālo ziedu galvas rotu, ar ko priecēt līgotājus vai izcelties kādā no šīs vasaras festivāliem. Meistarklases un materiāli būs pieejami bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: infoalfa@linstow.lv.

Vairāk
Aizvadīts pirmais brīvdabas kinoseanss automašīnās virs koku galotnēm

Sniedzot vēl nebijušu iespēju – brīvdabas kino skatīšanos, ērti iekārtojoties savās automašīnās, turklāt virs saulrietā ieskauto koku galotnēm, tirdzniecības parks Alfa vakar, 7. jūnijā, interesentiem sarīkoja neaizmirstamus mirkļus – pirmo brīvdabas kinoseansu uz tirdzniecības parka autostāvvietas jumta. Informācija par turpmākajiem pasākumiem sekos.

Vairāk
Negaidīts pavērsiens

Lai laimētu, nav jāiepērkas! Akcijā var piedalīties ikviens t/p "Alfa" apmeklētājs, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu un reģistrējies akcijas stendā. Dienas laimests - iepirkšanās 300 Eur vērtībā 30 sekundēs kādā no t/p "Alfa" veikaliem.

Vairāk
Ar bērnu zīmējumiem atklāj uzlabotu Stūrīšu ielas posmu; mainīta piekļūšana t/p Alfa daudzstāvu autostāvvietai

Ar saukli “Es Tev smaidu!” un košiem bērnu zīmējumiem atklāta uzlabotā Stūrīšu iela turpat pie t/p Alfa, lai paplašināšanās būvdarbu laikā nodrošinātu ērtu piekļūšanu daudzstāvu autostāvvietai. Līdzšinējā iebrauktuve daudzstāvu stāvvietā no Stāmerienas ielas puses tiek slēgta. Autovadītāji aicināti izmantot jauno piebraucamo ceļu, lai ērti nokļūtu daudzstāvu autostāvvietā

Vairāk
Rūpes par mazuli vasarā: Kā norūdīt un pasargāt savu bērnu karstajā laikā?

Tuvojoties vasarai, aktuāls kļūst temats par bērnu rūdīšanu un to, cik ilgi vajadzētu uzturēties saulē. Pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande trešdien, 9.maijā, tirdzniecības parkā Alfa par šo tēmu vadīs Chicco Info stundu, kuras ietvaros dalīsies ne tikai ar ieteikumiem un dažādiem paņēmieniem, bet dalīsies arī personīgajā pieredzē.

Vairāk
Piesakies Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmam t/p Alfa jau nākamsestdien un cīnies par unikālu trofeju – Gadsimta kauss

Nākamsestdien, 5.  maijā, plkst. 12:00 tirdzniecības parkā Alfa norisināsies viens no Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmiem. Šī erudīcijas spēle ir īpaši izstrādāts, unikāls projekts Latvijas simtgades svinību ietvaros, kurā varēs piedalīties komandas 4-6 cilvēku sastāvā.

Vairāk
Pavasara tīrīšana skapī un labs darbs vienlaicīgi

Turpmāk, apmeklējot tirdzniecības centru Alfa, varēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo t/p “Alfa” daudzstāvu auto stāvvietas 2.stāvā ir izvietota nodibinājuma “Otrā Elpa” ziedojumu mantu kaste. Ziedojumu mantu kastē var atstāt visdažādākās gan ikdienā, gan saimniecībā noderīgas, labas mantas. Ziedotās mantas pēc sašķirošanas nonāks otrreizējā tirgū vai sociālās organizācijās.

Vairāk
Pirmās 1500 biļetes uz

"Arēnā Rīga" par īpašo cenu tikai t/p Alfa  6., 7. un 8. aprīlī

Vairāk
Satiec īstus Lieldienu zaķus Alfā

Tirdzniecības parks Alfa šogad Lieldienās saviem apmeklētājiem sarūpējis pārsteigumiem pilnas svētku brīvdienas. Gan lieliem, gan maziem tirdzniecības parka telpās, siltumā būs iespējas kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekož odi, satikt dzīvus Lieldienu zaķus un viņu draugus gaiļus, savukārt 1. aprīli, Joku dienu, pavadīt jautrā noskaņojumā kopā ar mīmiem.

Vairāk
Sestdien, 24.martā, Rīgu pārņems Rīgas pavasara rogainings

Rīt, 24.martā pie tirdzniecības parka ”Alfa” norisināsies astotais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada pavasara rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas t/p Alfa 2h, Isostar 4h un Garmin 6h distances, kā arī 7-10km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta pastaiga multfilmu varoņu pavadībā.