Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
No 8. līdz 16. augustam pie mums, t/p Alfa otrajā stāvā, apskatāma CSDD izstāde Baisā realitāte uz ceļa
2018-08-10

Izstādē aplūkojamas 10 fotogrāfijas ar tehniskajās pārbaudēs un kontrolēs uz ceļiem atklātajiem automašīnu defektiem un bojājumiem, kurus autovadītāji nav laikus pamanījuši vai pašrocīgi mēģinājuši novērst ar “radošiem risinājumiem”.

Vairāk
Bermudu divstūra jaunā albuma Ballplēsis prezentācija iegriež jaudīgu ballīti uz Alfas jumta
2018-07-13

12.jūlijā ar skaļu ballīti uz tirdzniecības parka "Alfa" autostāvvietas jumta tika prezentēts grupas "Bermudu divstūris" jaunais albums "Ballplēsis". Unikālajā pasākumā mūziķi kopā ar enerģiskajiem dejotājiem sniedza koncertu apmēram 400 apmeklētāju.

Vairāk
Kā palīdzēt bērnam saprast, kam podiņš domāts? Diānas Zandes lekcija
2018-07-11

Ir bērni, kurus pieradināt pie podiņa ir ļoti vienkārši un viss izdodas jau dažu dienu laikā, taču ir bērni, kuriem tas var aizņemt pat vairākus mēnešus. Kā zināt, kad ir īstais laiks mācīt jauno paradumu, un kā zināt, vai bērns tam ir gatavs? Vecāku viedokļi par šo tēmu atšķiras, tāpēc psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande trešdien, 11.jūlijā, tirdzniecības parkā Alfa vadīs Chicco Info stundu par podiņmācību.

Vairāk
T/p Alfa sievišķīgs pārsteigums - bezmaksas ziedu galvas rotu meistarklases!
2018-06-13

14. un 15. jūnijā tirdzniecības parks Alfa sarūpējis īpašus, sievišķīgus pasākumus pirmssvētku noskaņās! Apmeklētājām tiks sniegta unikāla iespēja - pievienoties zīmola LaCrown dibinātājas Leldes Baņģes meistarklasēm, kuru laikā ekspertu pavadībā katrai apmeklētājai būs iespējas izveidot savu unikālo ziedu galvas rotu, ar ko priecēt līgotājus vai izcelties kādā no šīs vasaras festivāliem. Meistarklases un materiāli būs pieejami bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: infoalfa@linstow.lv.

Vairāk
Aizvadīts pirmais brīvdabas kinoseanss automašīnās virs koku galotnēm
2018-06-08

Sniedzot vēl nebijušu iespēju – brīvdabas kino skatīšanos, ērti iekārtojoties savās automašīnās, turklāt virs saulrietā ieskauto koku galotnēm, tirdzniecības parks Alfa vakar, 7. jūnijā, interesentiem sarīkoja neaizmirstamus mirkļus – pirmo brīvdabas kinoseansu uz tirdzniecības parka autostāvvietas jumta. Informācija par turpmākajiem pasākumiem sekos.

Vairāk
Negaidīts pavērsiens
2018-05-18

Lai laimētu, nav jāiepērkas! Akcijā var piedalīties ikviens t/p "Alfa" apmeklētājs, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu un reģistrējies akcijas stendā. Dienas laimests - iepirkšanās 300 Eur vērtībā 30 sekundēs kādā no t/p "Alfa" veikaliem.

Vairāk
Ar bērnu zīmējumiem atklāj uzlabotu Stūrīšu ielas posmu; mainīta piekļūšana t/p Alfa daudzstāvu autostāvvietai
2018-05-10

Ar saukli “Es Tev smaidu!” un košiem bērnu zīmējumiem atklāta uzlabotā Stūrīšu iela turpat pie t/p Alfa, lai paplašināšanās būvdarbu laikā nodrošinātu ērtu piekļūšanu daudzstāvu autostāvvietai. Līdzšinējā iebrauktuve daudzstāvu stāvvietā no Stāmerienas ielas puses tiek slēgta. Autovadītāji aicināti izmantot jauno piebraucamo ceļu, lai ērti nokļūtu daudzstāvu autostāvvietā

Vairāk
Rūpes par mazuli vasarā: Kā norūdīt un pasargāt savu bērnu karstajā laikā?
2018-05-08

Tuvojoties vasarai, aktuāls kļūst temats par bērnu rūdīšanu un to, cik ilgi vajadzētu uzturēties saulē. Pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande trešdien, 9.maijā, tirdzniecības parkā Alfa par šo tēmu vadīs Chicco Info stundu, kuras ietvaros dalīsies ne tikai ar ieteikumiem un dažādiem paņēmieniem, bet dalīsies arī personīgajā pieredzē.

Vairāk
Piesakies Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmam t/p Alfa jau nākamsestdien un cīnies par unikālu trofeju – Gadsimta kauss
2018-04-27

Nākamsestdien, 5.  maijā, plkst. 12:00 tirdzniecības parkā Alfa norisināsies viens no Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmiem. Šī erudīcijas spēle ir īpaši izstrādāts, unikāls projekts Latvijas simtgades svinību ietvaros, kurā varēs piedalīties komandas 4-6 cilvēku sastāvā.

Vairāk
Pavasara tīrīšana skapī un labs darbs vienlaicīgi
2018-04-12

Turpmāk, apmeklējot tirdzniecības centru Alfa, varēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo t/p “Alfa” daudzstāvu auto stāvvietas 2.stāvā ir izvietota nodibinājuma “Otrā Elpa” ziedojumu mantu kaste. Ziedojumu mantu kastē var atstāt visdažādākās gan ikdienā, gan saimniecībā noderīgas, labas mantas. Ziedotās mantas pēc sašķirošanas nonāks otrreizējā tirgū vai sociālās organizācijās.