Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Vairāk
Labdarības foto izstāde BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA

Tirdzniecības parkā Alfa apskatāma labdarības foto izstāde ar nosaukumu BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA, kur galvenajā dzīvnieku personību lomā ir suņi. Izstādi veidojuši Dzīvnieku patversmes Labās mājas pārstāvji, sadarbojoties ar fotogrāfi Inna Grinn. Foto izstāde apskatāma tirdzniecības parkā Alfa līdz 30.novembrim.

Vairāk
Banku darba laiki svētkos!
Vairāk
Konkursa

Svētdien, 5. novembrī, notika pirmā LTV autoru un izpildītāju konkursa «Supernova» tikšanās ar žūriju klātienē. Pirmo reizi konkursa vēsturē atlase notika publiskā vietā - tirdzniecības parkā «Alfa», un to klātienē varēja vērot ikviens mūzikas entuziasts.

Vairāk
T/p Alfa autostāvvietā ieviestas jaunas ceļazīmes

Domājot par klientu ērtībām, tirdzniecības parka (t/p) Alfa autostāvvietās ir ieviestas jaunas ceļazīmes ar maksimālo stāvēšanas ilgumu četras stundas. No šā gada 30. oktobra katram autovadītājam uz automobiļa priekšējā paneļa ir jānorāda informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

Vairāk
Ar krāšņu balonu salūtu svinīgi atklāta t/p “Alfa” paplašināšanās

3. oktobrī, tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” teritorijā ar krāšņām dekorācijām, vērienīgu balonu salūtu un stūrakmens svinīgu ielikšanu oficiāli uzsāka t/p “Alfa” paplašināšanos. Projektu plānots pabeigt 2019. gada rudenī, bet jau tagad, paplašināšanās atklāšanas ceremonijā, iezīmējās galvenie gaidāmo pārmaiņu vadmotīvi – sirsnība, ģimeniskums un aizraujoša izklaide.

Vairāk
Latvietis izcīna Ginesa rekordu skriešanā uz skrejceliņa

Latvijas garo distanču skrējējs Edgars Simanovičs pieņēma izaicinājumu un šī gada 24. septembrī tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” pārspēja Ginesa pasaules rekordu 12 stundu skriešanā uz skrejceliņa.

Vairāk
T/p “Alfa” saņem apbalvojumu par videi draudzīgu pārvietošanās veidu aktualizēšanu

Eiropas Mobilitātes nedēļas (EMN) noslēgumā, 2017. gada 22. septembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) tika suminātas pašvaldības, uzņēmumi un organizācijas, kas šogad aktīvi iesaistījās velo infrastruktūras uzlabošanā un EMN pasākumu rīkošanā. Starp godalgu saņēmējiem ierindojās arī tirdzniecības parks (t/p) “Alfa”.

Vairāk
Rudens modes tendences bērnu apģērbā

Sākoties rudens sezonai un bērnu skolas gaitām, t/p “Alfa” sadarbībā ar modes dizaineri un stilisti Daci Krieviņu-Bahmani izveidoja bērnu ietērpu gan ikdienai, gan svētkiem atbilstoši 2017. gada rudens modes tendencēm.

Vairāk
Noskaidroti filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” konkursa uzvarētāji

Lai papildu iekrāsotu skolēnu vasaras brīvlaiku ar piedzīvojuma garšu,  t/p “Alfa” sadarbībā ar filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” veidotājiem no 1. jūnija līdz 31. jūlijam rīkoja konkursu “Vectēvs, kas labāks par datoru”. Ikviens bērns tika aicināts atraisīt savu iztēli un veidot interesantu video filmiņu par vasaras spilgtākajiem notikumiem – šoreiz galvenajā lomā liekot vectēvu.

Vairāk
Notiks bezmaksas lekcijas grūtniecēm un jaunajām māmiņām

Tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” 19. jūlijā plkst. 12.00 notiks jau otrā lekcija ciklā “Chicco Info stundas”, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas un tēti, kā arī citi interesenti.