Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Notikumi

Visas kategorijas Akcijas Ziņas
Vairāk
Aptauja: Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk

Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk, savukārt 4% aptaujāto neslēpj, ka par veselīgu dzīvesveidu nedomā nemaz, bet 33% ar sportiskām aktivitātēm nodarbojas visu gadu, liecina tirdzniecības parka “Alfa” veiktā aptauja par Latvijas iedzīvotāju sportošanas paradumiem, tuvojoties vasaras sezonai.

Vairāk
Lieldienu jampadracis lieliem un maziem

Tirdzniecības parkā “Alfa” 15. aprīlī un pirmajās Lieldienās 16. aprīli no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00, notiks Lieldienu jampadracis lieliem un maziem. Ikviens interesents varēs piedalīties radošajās darbnīcās, 15. aprīlī notiks garšaugu stādīšanas darbnīca un 16. aprīlī krāsaino sapņu ķērāju darbnīca.

Vairāk
Kinofestivāls Lielais Kristaps arī tirdzniecības parkā “Alfa”

No 3. līdz 12. oktobrim tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies nozīmīgākā un senākā Latvijas filmu nozares pasākuma, Nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps”, aktivitātes.

Vairāk
Brīvības ielas Nakts brauciens

Pirmo reizi Rīgas vēsturē 17.septembrī plkst. 23:00 skrituļslidu, skūteru, skrituļdēļu nakts brauciens pa pilsētas galveno ielu. Slēgta satiksme un nekādu mašīnu. Brauciens notiks pa jauno Brīvības ielas asfaltu. Starts pie t/p Alfa, tālāk līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ.

Vairāk
Augustā notiks bezmaksas sporta nodarbības visai ģimenei

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks "Alfa" sadarbībā ar “Crossfit Rīdzene” augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas funkcionālā treniņa nodarbībām pie “Alfas”. Kamēr pieaugušie pārbaudīs savus spēkus izturības treniņos, “CrossFit Rīdzene” zinošais personāls izklaidēs bērnus, iesaistot attīstošās fiziskās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs. Nodarbības ir bez dalības maksas.

Vairāk
Atklāta Spēka vārdu siena Latvijas Olimpiskajai komandai

Gada spilgtāko notikumu sportā – trīsdesmit pirmās Vasaras Olimpiskās spēles – gaidot, tirdzniecības parkā “Alfa” atklāta Spēka vārdu siena Latvijas Olimpiskajai komandai.

Vairāk
Tirdzniecības parks Alfa saņēmis valsts prezidenta atzinību par realizēto labdarības projektu

Māmiņu dienas zīmē, tirdzniecības parks “Alfa” saņēma valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un SOS bērnu ciemata patroneses Ivetas Vējones kundzes atzinību, kad valsts pirmais pāris pateicās SOS bērnu ciematu mammām un tētiem, komandai, atbalstītajiem un sadarbības partneriem par sniegto ievērojamo atbalstu, lai šī kustība attīstītos un varētu veiksmīgi darboties.

Vairāk
Izbaudi hokeja pavasari Alfā!

Atbalsti Latvijas komandu Pasaules hokeja čempionātā un Alfas ēdināšanas zonā uz lielā ekrāna skatīties spēļu translācijas, ko nodrošina Baltijā vadošais sporta kanāls Viasat Sport Baltic. Savukārt starplaikos hokeja faniem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, parādīt savus hokejista talantus un izcīnīt vērtīgas balvas.

Vairāk
Atklāj velo sezonu ar Alfas ģimeņu braucienu

Nu jau par tradīciju kļuvušo, Rīgas Velo nedēļu 30. aprīlī atklās ar Alfas ģimeņu velo braucienu. Tāpat pie tirdzniecības parka „Alfa” visas dienas garumā norisināsies atraktīvas, aizraujošas un interesantas, ar velosipēdiem saistītas aktivitātes.

Vairāk
Lieldienu aktivitātes tirdzniecības parkā “Alfa”

Lieldienu brīvdienās, 26. un 27. martā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 tirdzniecības parks „Alfa” aicina svinēt Lieldienas ar aktivitātēm un izklaidēm visai ģimenei. Svētku brīvdienās apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās praktiskās un radošās meistardarbnīcās, izspēlēt aizraujošas spēles, piedalīties Lieldienu olu ripināšanas sacensībās un satikt Lieldienu vēstnešus – zaķus. Bērniem sarūpēts īpašs pārsteigums – Valmieras teātra izrāde “Lauvēna pirmās Lieldienas” un dažādas aktivitātes ar izrādes varoņiem.